Каријерно вођење и саветовање

Сајам школских тимова за каријерно вођење и саветовање

Четврту годину за редом, у оквиру пројекта „Квалитетне услуге за бољу запошљивост младих – КВиС на БИС“, "Београдска отворена школа - БОШ" организовала је "Сајам школских тимова за каријерно вођење и саветовање - КВиС".

Сајам је одржан у Београду 29. маја 2018. године, у просторијама Привредне коморе Србије, а међу 19 најбољих средњошколских тимова из целе Србије био је и тим наше школе у саставу Вела Чоја, Горана Станојевић и Сања Ивковић.

Посета представника БОШ и Solidar Suisse

Нашу школу и Школски тим за каријерно вођење и саветовање су 6. октобра посетили представници Београдске отворене школе и њихови партнери из Solidar Suisse канцеларије у Србији. Наставнице Вела Чоја и Маја Тодоровић су представиле активности које се спроводе у нашој школи у оквиру каријерног вођења и саветовања. Представници Solidar Suisse канцеларије су обавили и интервју са нашом ученицом Бојаном Симовић.